A long time ago in a land far away there was a place where dragons decided to stay.
 
IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Zobacz posty bez odpowiedzi
 

Ziemie Niczyje

 
TematyPosty
Ostatni Post
Brak nowych postów

Pustkowie Faragh

Image and video hosting by TinyPic
Olbrzymi obszar, na który składa się jedynie płaska, spalona ziemia, pełny szarości i ciemności nawet w ciągu słonecznych dni z powodu unoszących się wysoko w powietrzu pyłów, które nie znikną, niezależnie od tego, jak wysoko się wzniesiesz na swoich skrzydłach. Wala się tu mnóstwo kości, a jedyne drzewa, jakie można tu znaleźć są martwe. Całkiem możliwe, że rozegrała się tu kiedyś jakaś bitwa, kto wie?
449Ponure Cmentarzy...
Sro Mar 16, 2016 7:20 pm
Lyssa Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Mokradła Ma'an

Image and video hosting by TinyPic
Olbrzymie i rozległe połacie terenów podmokłych porośnięte brzozowymi i olchowymi gajami. Miejsce, gdzie można spotkać trochę krokodyli, węży wodnych i wszechobecny smród stojącej wody. Co więksi 'szczęśliwcy' napotkają także ruchome piaski, w które, z racji smoczego ciężaru, można się z łatwością zapaść.
359Kamienny Most
Pon Lut 15, 2016 11:44 pm
Lyssa Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Równiny Sahl

Image and video hosting by TinyPic
Bezkresne, lekko pofalowane równiny porośnięte jasnozieloną trawą to raj dla wszelakich roślinożerców. Tym samym obfitują w typowe pożywienie smoków, czyniąc to miejsce istnym rajem łowców. Poprzecinane są wszelakimi strumieniami i rzekami, znaleźć tu także można niewielkie zagajniki. Dzięki względnie płaskiej powierzchni z powietrza można tu z łatwością wypatrzeć potencjalną ofiarę czy też innego smoka.
9156Kamienny Krąg
Sob Kwi 09, 2016 5:12 pm
Vavoice Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Ruiny Tahattum

Image and video hosting by TinyPic
Pośród rozmaitego rozmiaru zarośli skrywają się ruiny jakby jakiegoś miasta - zwalone ceglane budynki i na wpół rozpadłe wieże... Ponoć w takich miejscach ukryte są skarby, ale czy na pewno jest to jedno z takowych? Jedno wiadomo: Pod krzakami często można napotkać chowające się węże i z pewnością są one łatwiejsze do znalezienia niż rzekome kosztowności.
863Sala Balowa
Pią Lut 19, 2016 1:34 pm
Flame Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Pustynia Ramil

Image and video hosting by TinyPic
Źródło nieskończonych pokładów piachu, które ze wściekłością wdzierają się do oczu, nosa i między zęby... Jest to jedyna kategoria, w której w tym miejscu słowo "źródło" występuje, nie licząc bowiem oaz, nie znajdzie się tu żadnego źródła wody, za to można natknąć się na beztrosko toczący się po piachu pustynny krzaczek, grzechotnika czy też skorpiona.
Niezależnie od pory roku panuje tu niemiłosierny gorąc w trakcie dnia, zaś w nocy temperatura drastycznie spada.
657Duża Oaza.
Sob Lut 27, 2016 10:59 pm
Estebann Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Jezioro Falash

Image and video hosting by TinyPic
Lśniące pięknie w świetle morza i księżyca, jezioro Falash okolone jest niezbyt gęstym sosnowym lasem i szuwarami - nie znajdziesz tu żadnej plaży. Jest to idealne miejsce dla pragnących łowić ryby czy też polujących na poszukujące wody zwierzęta oraz smoków spragnionych kąpieli w orzeźwiającej wodzie.
9144Mamutowiec Olbrz...
Sro Kwi 27, 2016 2:54 pm
Galaxis Zobacz ostatni post
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Nowe postyNowe postyBrak nowych postówBrak nowych postów  Forum ZablokowaneForum Zablokowane