Qashar
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


A long time ago in a land far away there was a place where dragons decided to stay.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Similarion

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Psyche
Nowy
Nowy
Psyche


Liczba postów : 51
Join date : 12/01/2016
Skąd : Seoul, Korea Południowa

Similarion - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Similarion   Similarion - Page 4 EmptyWto Mar 01, 2016 11:58 am

Bardzo chciałabym poznać twą siostrę. Jednak nic nie poradzimy na to, że musisz zostać. Miałam mieszankę uczuć. Było mi zarazem smutno i wesoło na koniec naszego spotkania. Cieszyłam się, że poznałam ów węża, lecz sama myśl o pożegnaniu... łamała mi serce. Choć spotkanie krótkie, bardzo przywiązałam się do smoka. Wiedziałam, że się raczej nie spotkamy, a Burzący Fale zapewne będzie bardzo długo spał, może nawet przez wieki! Ja wtedy skończę żywot, ale mam nadzieję, że będę zapamiętana. Czas na nas Shin.

//Prosz xd
Powrót do góry Go down
Shinobi-katana
Nowy
Nowy
Shinobi-katana


Liczba postów : 120
Join date : 11/01/2016

Similarion - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Similarion   Similarion - Page 4 EmptyWto Mar 01, 2016 12:16 pm

Dokładnie ,czas na nas. Uśmiechnęłam się do smoczycy. Burzący Fale , czy mógłbyś nam pomóc dotrzeć do Raf Koralowych? Zapytałam się go , bo szczerze nigdy nie widziałam żadnych raf. Nawet nie wiedziałam jak wyglądają. Wzięłam moją łuskę w pysk i przygotowałam się do odlotu. Wzbiłam się w powietrze. Wiatr lekko muskał moją skurę. Zawisłam w powietrzu. Szo jek Buszancy Folu , pomposzesz nam? Chciałam powiedzieć : To jak Burzący Fale, pomożesz nam? Czekałam z niecierpliwością na odpowiedź.
Powrót do góry Go down
Lyssa
Szeregowy
Szeregowy
Lyssa


Liczba postów : 408
Join date : 01/01/2016

Similarion - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Similarion   Similarion - Page 4 EmptyWto Mar 01, 2016 2:36 pm

Wąż westchnął, po czym machnął pyskiem, kierując go w stronę słońca. Zamrugał, gdyż jego promienie raziły oczy. Tam powinnyście ją znaleźć, ale nic nie obiecuję. Mieszkała tam ostatnio, kiedy ją spotkałem, ale ma to do siebie, że ciągle się przeprowadza. Uwielbia zwiedzać nowe miejsca, przez co nie raz napytała sobie biedy. Nie zdziwiłbym się, gdyby okazało się, że przez to wszystko już umarła. Zaczął się zanurzać, powoli, żeby nie spowodować zbyt potężnych fal, które mogłyby zaszkodzić smoczycom. Jeśli będziecie czegoś potrzebować, porady albo pomocy, zawsze możecie znów mnie odwiedzić. Już niemal całkowicie zniknął pod wodą. W ostatniej chwili wyskoczył w górę, trochę jak delfin, żeby zgrabnie wślizgnąć się w wodę, wzniecając przy okazji wielką fontannę. Jego błękitne łuski po raz ostatni zamigotały, po czym zniknął w odmętach wody, na powrót zwijając się w kłębek i zapadając w sen. Ale kto wie, jak długo będzie spał, zanim nadejdą kolejne smoki, chcące z nim rozmawiać. Bo mimo tak długiej drzemki, słuch węża był naprawdę wspaniały. Bez problemu wychwyciłby wołania smoków, nawet podczas głębokiego snu.
Powrót do góry Go down
Shinobi-katana
Nowy
Nowy
Shinobi-katana


Liczba postów : 120
Join date : 11/01/2016

Similarion - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Similarion   Similarion - Page 4 EmptyWto Mar 01, 2016 3:56 pm

Bekszujemy. Wymamrotałam. Becisczs Szrtebna? Wzróciłam się we wskazanym przez węża kierunku. I poleciałam kilka metrów. Odwróciłam się aby spojrzeć na Psyche. Czo pirwszyn na mijszczu ten wygriwa. Uśmiechnęłam się na tyle na ile pozwalała mi na to łuska. Miałam dziwne przeczucie , że mi się jeszcze kiedyś przyda. Poleciałam w stronę zachodzącego słońca. Będzie fajnie.

// to tworzymy rafę koralową.xD lecimy Psyche

[z/t]
Powrót do góry Go down
Psyche
Nowy
Nowy
Psyche


Liczba postów : 51
Join date : 12/01/2016
Skąd : Seoul, Korea Południowa

Similarion - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Similarion   Similarion - Page 4 EmptyWto Mar 08, 2016 1:22 pm

Odleciałam z Shin, szybując nad wodą, co jakiś czas spoglądając do tyłu.

[z/t]
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Similarion - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Similarion   Similarion - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Similarion
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Qashar :: Tereny Ardu Qatara :: Morze Faraqiea :: Wybrzeże-
Skocz do: