Qashar
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


A long time ago in a land far away there was a place where dragons decided to stay.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Konkurs na MG

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Imlann
Ardmagar
Ardmagar
Imlann


Liczba postów : 249
Join date : 27/12/2015

Konkurs na MG Empty
PisanieTemat: Konkurs na MG   Konkurs na MG EmptyPon Lut 01, 2016 7:55 pm

Zaistniała potrzeba otworzenia naboru MG, gdyż ja i Flame nie zawsze mamy dość czasu, by tą funkcję pełnić, a przecież jest bardzo ważna. Dlatego też… cóż, nie owijając w bawełnę, otwieramy nabór na MG.
Obowiązki MG:
Urozmaicanie rozgrywki ( katastrofy naturalne, zwalanie się drzew, pożary łąk etc. ).
Nadawanie kształtu ewentom ( np. podczas eventu z quigami będzie to przeprowadzanie sesji z quigutlami ).

Kod:
[b]Jak długo czasu grasz na Qashar? :
[/b][b]Czy pełniłeś/aś już kiedyś funkcję MG? :[/b]
[b]Ile czasu możesz poświęcić? :[/b]
Powrót do góry Go down
https://qashar.forumpolish.com
Vavoice
Znachor
Znachor
Vavoice


Liczba postów : 156
Join date : 03/01/2016

Konkurs na MG Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs na MG   Konkurs na MG EmptyPon Lut 01, 2016 8:19 pm

Jak długo czasu grasz na Qashar? : jestem tu od początku stycznia, o ile dobrze pamiętam, przybyłam tu dzień po moich urodzinach.
Czy pełniłeś/aś już kiedyś funkcję MG? : nie, ale za każdym razem czytam wszystkie posty MG, wiele się ucząc.
Ile czasu możesz poświęcić? : Jestem tu ponad godzinę dziennie w tygodniu, nie wspominając już o weekendach Razz siedzę tu nawet w szkole, w nocy, rano...


Ostatnio zmieniony przez Vavoice dnia Pon Lut 01, 2016 9:51 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Lyssa
Szeregowy
Szeregowy
Lyssa


Liczba postów : 408
Join date : 01/01/2016

Konkurs na MG Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs na MG   Konkurs na MG EmptyPon Lut 01, 2016 9:49 pm

Jak długo czasu grasz na Qashar? : Od początku stycznia, (ja się nie chwale) oprócz Iml i Flame byłam dołączyłam jako drugi smok na forum
Czy pełniłeś/aś już kiedyś funkcję MG? : Niestety nie, ale mogę bez problemu nauczyć tego obserwując pozostałych MG, a poza tym naprawdę mam ochotę wprowadzić trochę akcji do niektórych smoczych rozmów.
Ile czasu możesz poświęcić? : Nie wiem dokładnie, ale w tygodniu co najmniej godzinę, dwie dziennie. Zazwyczaj więcej, bo lubię tu siedzieć po nocach, nawet, jak nikogo nie ma. W weekendy prawie cały dzień.
Powrót do góry Go down
Estebann
Adept
Adept
Estebann


Liczba postów : 200
Join date : 02/01/2016
Age : 21
Skąd : Hiszpania, Lanzarote

Konkurs na MG Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs na MG   Konkurs na MG EmptySob Lut 06, 2016 3:55 am

Jak długo czasu grasz na Qashar? : Jestem tu od początku stycznia.
Czy pełniłeś/aś już kiedyś funkcję MG? : Nie, ale to żaden problem Wink
Ile czasu możesz poświęcić? : Na Qashar jestem większość czasu. W szkole, w domu, czasami mogę być po północy.


Ostatnio zmieniony przez Estebann dnia Sob Lut 06, 2016 3:57 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Nereida
Szeregowy
Szeregowy
Nereida


Liczba postów : 320
Join date : 06/01/2016
Skąd : Himalaje

Konkurs na MG Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs na MG   Konkurs na MG EmptySob Lut 06, 2016 6:01 am

Jak długo czasu grasz na Qashar? : Jak większość z nas od początku stycznia. O ile się nie mylę to grałam już nawet przed otwarciem forum.
Czy pełniłeś/aś już kiedyś funkcję MG? : Nie, ale to da się zrobić Wink I nie widzę dużego problemu w nauczeniu się.
Ile czasu możesz poświęcić? : Jak ktoś kiedyś wspomniał jestem na gorum 24 godziny na dobę Wink W szkole na lekcjach jak i przerwie, w domu, już nie mówiąc o czasie wolnym.
Powrót do góry Go down
Imlann
Ardmagar
Ardmagar
Imlann


Liczba postów : 249
Join date : 27/12/2015

Konkurs na MG Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs na MG   Konkurs na MG EmptySob Lut 06, 2016 1:48 pm

ZGŁOSZENIA ZAMKNIĘTE!
Każdy, kto zgłosił się na to stanowisko, nadaje się na nie, jednakże aż czterech MG, doliczając jeszcze Flame i mnie, czyli w sumie nawet nie czworo, a sześcioro, to trochę za dużo. Ponieważ jednak, jak pisałam, każdy wydaje się być odpowiednią osobą, wybierać będę na podstawie długości waszych postów, jednakże będzie to czynnik wspomagający. O większości rozstrzygnie poniższy konkurs dedykowany jedynie zgłoszonym powyżej userom.
Mianowicie chodzi o wymyślenie eventu. Pamiętajcie, że pod uwagę musicie wziąć zarówno czas, który zajmie jego przeprowadzenie, jak i jego złożoność oraz samą możliwość odbycia się go na forum.
Czas na wymyślenie i zgłoszenie go tutaj macie do najbliższej niedzieli, 22:00. Owszem, czasu niby nie jest wiele, ale też MG musi mieć głowę pełną pomysłów oraz czas, by je zrealizować, więc myślę, że jest to najlepsza forma ostatecznego rozstrzygnięcia tego konkursu. Całkiem możliwe, że zwycięzcy będą mieli okazję przeprowadzić swoje eventy, tak na początek owocnej, mam nadzieję, współpracy. C:
Kreatywność kreatywnością, a formularze formularzami.


Kod:
[b]Nazwa eventu:[/b]
[b]Domyślny czas, jaki zajmie przebieg:[/b]
[b]Opis przebiegu eventu:[/b]
[b]Ewentualne nagrody dla uczestników:[/b]
Powrót do góry Go down
https://qashar.forumpolish.com
Lyssa
Szeregowy
Szeregowy
Lyssa


Liczba postów : 408
Join date : 01/01/2016

Konkurs na MG Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs na MG   Konkurs na MG EmptySob Lut 06, 2016 1:59 pm

To ja już zgłaszam, bo pomysłów mam mnóstwo Very Happy

Nazwa eventu: Polowanie na białego jelenia
Domyślny czas, jaki zajmie przebieg: 2 tyg
Opis przebiegu eventu: Chyba każdy zna bajeczkę o jeleniu spełniającym życzenia, nie? To chodzi ogólnie o pojawienie się tego jelenia. Będzie się pojawiał przy ingerencji MG, następnie trzeba będzie opisać łapanie jelenia (bez zabicia go), a MG będzie decydować (np. po sposobie opisania postu, lub jego długości) czy łapanie powiodło się, potem jeleń daje jakiś przedmiot (wedle życzenia, pod warunkiem, że jest normalne).
Ewentualne nagrody dla uczestników: Różne magiczne przedmioty, wedle życenia, pod warunkiem, że nie będą zbyt ,,wypasione".


Ostatnio zmieniony przez Lyssa dnia Sob Lut 06, 2016 3:57 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Nereida
Szeregowy
Szeregowy
Nereida


Liczba postów : 320
Join date : 06/01/2016
Skąd : Himalaje

Konkurs na MG Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs na MG   Konkurs na MG EmptySob Lut 06, 2016 2:14 pm

Nazwa eventu: Szukanie Magicznej Kuli
Domyślny czas, jaki zajmie przebieg: bądźmy ambitni- 3 tygodnie
Opis przebiegu eventu: Jest kryształowa kula, którą trzeba znaleść. Gdy smok znajdzie kule może mieć ją przez maksymalnie 10 postów w danym temacie,  w przypadku odlotu, gracz posiada kulę w następnej fabule. Gdy zakonczy się nasz czas przetrzymywania kuli, chowamy ją, żeby następny gracz mógł ją odnaleść i tak w kółko.
Ewentualne nagrody dla uczestników: Kula miże spełnić dwa przyzwoite* życzenia lub dać jakiś ciekawy upominek.

*żeby np. nie prosić o czekoladę w rzece lub chmury z waty cukrowej



Ostatnio zmieniony przez Nereida dnia Sob Lut 06, 2016 5:50 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Vavoice
Znachor
Znachor
Vavoice


Liczba postów : 156
Join date : 03/01/2016

Konkurs na MG Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs na MG   Konkurs na MG EmptySob Lut 06, 2016 3:00 pm

Arghh... Piszę go drugi raz, zaraz tu będzie...
Nazwa eventu: Z łbami w chmurach
Domyślny czas, jaki zajmie przebieg: 14 dni, czyli dwa tygodnie.
Opis przebiegu eventu:
Co jest nad nami?
To pytanie zadaje sobie każde wyższe stworzenie, w tym smoki. Co kontroluje choroby, śmierci, pogodę? Wiatr kształtowany jest przez bryzę, bryza przez fale... Ale dokąd można ciągnąć ten łańcuszek?
Takiej katastrofy w Qashar jeszcze nie było. Takich burz, tornad i susz nie pamiętają nawet najstarsze z starszych gadów stąpających po tych ziemiach. Pada deszcz, grad tak ostry, że przecina smoczą skórę, widoczność jest bardzo słaba. Co się dzieje? Trzeba dotrzeć na górę, i naprostować sytuację.
[5 Najaktywniejszych smoków i smoczyc zostanie wybrana do poszukiwania bramy do niebios i pertraktacji z Tytanami. Reszta proszona będzie o odbudowę terenów, całkowicie poniszczonych.
Ewentualne nagrody dla uczestników:
Nagroda dla osoby która znajdzie ukryty portal (duża wartość)
Nagrody dla drużyny (to, co znajdą, + średnia wartość)
Nagrody dla najbardziej pomagającym krainie, chorym i pisklętom smoków (zależne od aktywności, mała/średnio-mała wartość)
Powrót do góry Go down
Imlann
Ardmagar
Ardmagar
Imlann


Liczba postów : 249
Join date : 27/12/2015

Konkurs na MG Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs na MG   Konkurs na MG EmptySob Lut 06, 2016 3:56 pm

Mowa jest o jednym evencie, wiec prosilabym, by mimo wszystko kazdy pozostawil po jednym pomysle. Wink
Powrót do góry Go down
https://qashar.forumpolish.com
Estebann
Adept
Adept
Estebann


Liczba postów : 200
Join date : 02/01/2016
Age : 21
Skąd : Hiszpania, Lanzarote

Konkurs na MG Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs na MG   Konkurs na MG EmptySob Lut 06, 2016 6:48 pm

Nazwa eventu: Wiosenne Targowisko
Domyślny czas, jaki zajmie przebieg: około 2 tygodni
Opis przebiegu eventu: Polega na tym, że każdy gracz codziennie dostaje jakiś magiczny przedmiot, którym może się targować z innymi graczami. Przedmioty się nie powtarzają i w zapasach można mieć maksymalnie trzy. Zliczamy ile razy wymianialiśmy się przedmiotami!
Ewentualne nagrody dla uczestników Po zsumowaniu liczby wymian, pięć graczy z największym wynikiem, dostają Niebiańskie Skarby - bardzo cenne przedmioty.

*Oczywiście gracz posiada przedmioty, które kupił.
Powrót do góry Go down
Imlann
Ardmagar
Ardmagar
Imlann


Liczba postów : 249
Join date : 27/12/2015

Konkurs na MG Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs na MG   Konkurs na MG EmptyPon Lut 08, 2016 10:27 am

A więc na wstępie zaznaczę, że poziom konkursu był dość wyrównany i miałyśmy dość spory dylemat z tym, kogo wybrać. W związku z tym spojrzałyśmy także na długość i pomysłowość postów, jak także ich ilość, czas spędzany na forum oraz datę dołączenia do Qashar.
Wraz z Flame, po dłuuugich rozmowach zdecydowałyśmy w końcu, że kolejnym MG będzie Lyssa. Witamy w ekipie i zapraszamy do ingerowania w cudze fabuły już teraz! ( Razz )

Powrót do góry Go down
https://qashar.forumpolish.com
Sponsored content





Konkurs na MG Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs na MG   Konkurs na MG Empty

Powrót do góry Go down
 
Konkurs na MG
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Konkurs na Adrmagara/ę Qashar

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Qashar :: Początek :: Inne :: Konkursy-
Skocz do: