Qashar
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


A long time ago in a land far away there was a place where dragons decided to stay.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wodospad Ametsak

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Elmas
Pisklak
Pisklak
Elmas


Liczba postów : 72
Join date : 25/01/2016

Wodospad Ametsak Empty
PisanieTemat: Wodospad Ametsak   Wodospad Ametsak EmptyNie Lut 14, 2016 4:27 pm

Ze skały przy brzegu wypływa wodospad. Nie wiepadomo jakim cudem z kamienia bierze się tak dużo wody, ale jak zapewne zauważyliście magia otacza tu wszystko z każdej strony.
Jest to duży i szeroki wodospad, który wpada do krystalicznego jeziora, wywołując małe fale na nieruchomej tafli wody. Bez problemu można się tu wykąpać lub napić się świerzej, źródlanej, krystalicznie czystej wody. Cichy szum, działa uspokajająco na wszystkie zmartwienia.
Powrót do góry Go down
Nereida
Szeregowy
Szeregowy
Nereida


Liczba postów : 320
Join date : 06/01/2016
Skąd : Himalaje

Wodospad Ametsak Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad Ametsak   Wodospad Ametsak EmptyNie Lut 14, 2016 4:56 pm

//Imlann?

Leciałam nad jeziorem z półuśmiechem na pysku. Odwróciłam się. Za mną leciał Żelaznołuski. To nie jego wina. Nie popełnił żadnego błędu. To przezemnie. Jestm idiotką. Toksyny zaczęły swędzieć, a skóra od drapania stała sie czerwona i miałam wielą ochotę się wykąpać.
Moim oczom ukazał się obicująco wyglądający wodospad nad brzegiem jeziora. Zniżyłam lot i wylądowałam tuż obok kamienia z którego wypływała woda. Bez zastanowienia wepchnęłam pysk w wodospad, czując wielką ulgę.
Po chwili cała siedziałam w wodzie, zmywając z siebie te swędzące toksyny.
Gdy poczułam, że wszystko z siebie zmyłam,mokra wyszłam z wody i usiadłam przy brzegu, czekając aż promienie słońca ogrzeją mnie, a woda wyschnie.
Powrót do góry Go down
Imlann
Ardmagar
Ardmagar
Imlann


Liczba postów : 249
Join date : 27/12/2015

Wodospad Ametsak Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad Ametsak   Wodospad Ametsak EmptySob Mar 26, 2016 3:50 pm

// wyjeżdżam, wracam w środę.

I on przyleciał, leniwie poruszając skrzydłami na delikatnym wietrze, wiedząc, że nie ma sensu specjalnie się spieszyć. Był to jeden z tych nudnawych, leniwych dni, kiedy to nikomu nie chce się w ogóle spieszyć, kiedy najlepszą opcją chyba byłoby po prostu pójście spać i przespanie tych miernych jego zdaniem chwil.
Były chociaż trochę ciekawe tylko dlatego, że była z nim Nereida. W innym przypadku zapewne uznałby, że nie są w ogóle warte jakiegokolwiek zachodu. No bo niby dlaczego przecież miałby się męczyć z taką nudą samotnie?
Przy niej przynajmniej nie do końca zwracał na to uwagę i całe szczęście, że tak było.
Po chwili wylądował, obserwując, jak Nereida kąpie się w wodospadzie.
Powrót do góry Go down
https://qashar.forumpolish.com
Nereida
Szeregowy
Szeregowy
Nereida


Liczba postów : 320
Join date : 06/01/2016
Skąd : Himalaje

Wodospad Ametsak Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad Ametsak   Wodospad Ametsak EmptySob Mar 26, 2016 7:33 pm

//spoko


Uśmiechnęłam się widząc na tle porannego nieba znajomą, ciemną postać. Leciał powoli, jakby od niechcenia, ale najważniejsze, że w ogóle przyleciał. Teraz tylko to było dla mnie najważniejsze.
-Co ty jeszce robiłeś pod drodze, że tyle trwało?- zapytałam sarkastycznie.
Nie czekając na odpowiedź, jeszce mokra, wepchnęłam mu się pomiędzy łapy. Noć ukłuło mnie w szyi. Syknęłam cicho z bólu i własnej nieuwagi.
Zamknęłam oczy starając nie myśleć o bliźnie i zapomnieć o wszystkim co z nia związane. Tylko trudno było zapomnieć o Vavoice...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wodospad Ametsak Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad Ametsak   Wodospad Ametsak Empty

Powrót do góry Go down
 
Wodospad Ametsak
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Qashar :: Ziemie Niczyje :: Jezioro Falash :: Brzeg Jeziora-
Skocz do: