Qashar
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


A long time ago in a land far away there was a place where dragons decided to stay.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Duża Oaza.

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Elurra
Nowy
Nowy
Elurra


Liczba postów : 28
Join date : 06/01/2016

Duża Oaza. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Duża Oaza.   Duża Oaza. - Page 2 EmptySob Lut 13, 2016 12:02 pm

Łuska? Elurra zamyśliła się chwilę. Po co gadowi moja łuska? A nie wolałbyś tej oto monety, jednej z trzech magicznych monet w zamian za tą kulę? Zapytała. Niby i łuska nie była zbyt wygurowaną ceną, ale El pomyślała, że to zbyt marna cena za takie cudeńko, jakim była ta kula. Pomyślała, że poza tym wyrwanie łuski może boleć jeszcze gorzej niż depilacja, więc nie miała ochoty sobie wyrywać jej. Po chwili przypomniała sobie o legendzie o trzech monetach i zaraz zaczęła ją opowiadać. Wróżki stworzyły te trzy monety i umieściły w krańcach swej trójkątnej wyspy i zaczarowały, aby żaden śmiertelnik nie mógł się tam dostać. Piraci, chciwi i nienawidzący wróżek, przeklęli monety, a straciwszy swą moc, naraziły wyspę na ogromne niebezpieczeństwo, więc wyspa wyrzuciła je poza tamten świat, a legenda głosiła, że ten kto zdobędzie wszystkie trzy, będzie miał bogactwa i władzę nad krainą wróżek.
Powrót do góry Go down
Lyssa
Szeregowy
Szeregowy
Lyssa


Liczba postów : 408
Join date : 01/01/2016

Duża Oaza. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Duża Oaza.   Duża Oaza. - Page 2 EmptySob Lut 13, 2016 3:50 pm

Oczy stworka rozszerzyły się, jego pyszczek samowolnie się otwarł. Nigdy nie słyszał o takiej monecie, ale nie wydawało mu się, żeby smoczyca kłamała. Poza tym, taki łup byłby dużo bardziej opłacalny niż łuska, nawet gdyby okazało się, że legenda była nieprawdą, moneta z pewnością należała do rzadkich, musiała być tez podatna na zaklęcia, mógłby z niej zrobić ładny amulet. Zgoda, da mi panienka tą monetę w zamian za kulę. Wyjął z worka ścierkę, przetarł nią kule, żeby sprawiała wrażenie ładniejszej, po czym na drżących łapkach wyciągnął ją w kierunku smoczycy. I jeszcze jedno, panienko. Czy życzy sobie panienka jakiś woreczek na kulę, mam tu kilka różnych, mogę dać panience taki zupełnie za darmo. Zaprezentował kilka niewyróżniających się niczym materiałowych i skórzanych sakw, odpowiednio dużych, by zmieścić w nich kulę.
Powrót do góry Go down
Elurra
Nowy
Nowy
Elurra


Liczba postów : 28
Join date : 06/01/2016

Duża Oaza. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Duża Oaza.   Duża Oaza. - Page 2 EmptyWto Lut 16, 2016 9:27 am

Elurra ucieszyła się gdy Quig przystał na cenę i wręczyła mu - po chwili wahania - monetę. Gdy ten zaczął rozgorączkowywać się o jakieś torby, El uprzejmie się do niego uśmiechnęła, wzięła kulę, schowała ją do swojego ekwipunku i rzekła: Nie ma takiej potrzeby. Spojrzała jeszcze na nadal siedzącego Esta i przechyliła pytająco głowę. Lecisz? Zapytała, po czym rozłożyła skrzydła i wzbiła się w powietrze, kierując się do ich Ardu.

z/t
//myślę że to oczywiste że Quig poszedł sobie no bo event już dobiegł końca :/
Powrót do góry Go down
Estebann
Adept
Adept
Estebann


Liczba postów : 200
Join date : 02/01/2016
Age : 21
Skąd : Hiszpania, Lanzarote

Duża Oaza. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Duża Oaza.   Duża Oaza. - Page 2 EmptySob Lut 27, 2016 10:59 pm

Odszedł. Smoczyca schowała kulę i odwróciła się do mnie.
-Lecię, lecę.
Szeroko rozłożyłem skrzydła i odbiłem się od tylnich łap. Machnąłem skrzydłami i odleciałem. Czułem całkiem przyjemny, pustynny wiatr. Jak znajdę się na terenie Ardu, będę musiał wydłubać sobie piadel z oczu. Westchnąłem cicho i w milczeniu skierowałem się w stronę mojego Ardu.
[z/t]
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Duża Oaza. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Duża Oaza.   Duża Oaza. - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Duża Oaza.
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Oaza Kirikami

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Qashar :: Ziemie Niczyje :: Pustynia Ramil :: Wydmy Easif-
Skocz do: