Qashar
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


A long time ago in a land far away there was a place where dragons decided to stay.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Konkurs na Adrmagara/ę Qashar

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Imlann
Ardmagar
Ardmagar
Imlann


Liczba postów : 249
Join date : 27/12/2015

Konkurs na Adrmagara/ę Qashar Empty
PisanieTemat: Konkurs na Adrmagara/ę Qashar   Konkurs na Adrmagara/ę Qashar EmptySro Sty 06, 2016 12:13 pm

Konkurs jest prosty, chodzi w nim o wybór Ardmagara bądź Ardmagary Ardu Qashar, który, jak zapewne już zauważyliście, przywódcy nie ma.
Konkurs ma jeden etap, polegający na wypełnieniu przez uczestników formularza i przesłania go w poście w poniższym temacie. Czas na to macie do 07.01.'16 godziny 10:00 - termin krótki, owszem, ale i Ardmagar/a będzie musiał/a być na forum często. Wynik konkursu powinien zostać ogłoszony tego samego dnia. Kandydować mogą tylko i wyłącznie członkowie Ardu Qatara.

Kod:

[b]Imię:[/b]
[b]Płeć:[/b]
[b]Wiek:[/b]
[b]Dlaczego ty?:[/b]
[b]Jaki będzie Ard Qatara pod twoim przywództwem?:[/b]
Powrót do góry Go down
https://qashar.forumpolish.com
Akane
Ardmagar
Ardmagar
Akane


Liczba postów : 130
Join date : 02/01/2016
Skąd : Polska, Japonia

Konkurs na Adrmagara/ę Qashar Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs na Adrmagara/ę Qashar   Konkurs na Adrmagara/ę Qashar EmptySro Sty 06, 2016 1:45 pm

Imię:Akane
Płeć: Smoczyca
Wiek: 6 księżyców
Dlaczego ty?: Kilka słów poświęcę na opisanie siebie samej. Jestem osobą odpowiedzialną i z dużym bagażem przygód. Zawsze staram się być miła i przyjaźnie nastawiona, natomiast kiedy dochodzi do sprzeczek staram się łagodnie przedstawić daną sytuacje i dojść do kompromisu.  Pewność siebie jest moim dużym atutem, nie brakuje mi jej, tak samo jak krytyki do własnej osoby. Fantasy oglądam i czytam bardzo często, nie wyobrażam sobie życia bez niej.  Od małego posiadam ogromną wyobraźnie, którą rozwijam poprzez szkicowanie, malowanie jak i pisanie.  Jeśli chodzi o samo pisanie, interesuję się tym  od dziecka. Zawsze czytałam zbyt wiele książek, próbowałam pisać już od podstawówki. Jednak pierwsze poważne strony napisałam pod koniec gimnazjum, po roku urodziło się z tego ponad 400 stron tekstu. Moje marzenie wydania książki nie spełniło się. Pisanie uważam za moje małe hobby.  Na forum jestem bardzo często, kilka godzin dziennie. Staram się udzielać w watkach fabularnych.
Akane, jest to młoda smoczyca, prawdopodobnie z wielkiego rodu. Jej imię oznacza lśniąca czerwień, co idealnie pasuje do jej wyglądu. Szybko się uczy, jednak ma jeszcze wiele do nauczenia. Nienawiść do brata dodaje jej siłę i energię. Nigdy nie widziała go na oczy, nawet nie wie czy jej brat bliźniak istnieje czy to jednak nieznana choroba, urojenia osoby i pokonanie jej we wszystkich cechach.  Smoczyca potrafi pokonać swoje leki i niechęć do niektórych spraw. Jest ona smokiem, który nienawidzi trawy, jest mięsożerna.  Przede wszystkim jest ona szczera i bardzo emocjonalna, jednak potrafi ukryć uczucia i stać się bezduszną bestią, która potrafi zabić zwierze z zimna krwią.
Reasumując, moje zainteresowania idealnie pasują do tego. Jestem wstanie mój wolny czas przeznaczyć na dłuższe przesiadywanie na forum. Akane, to dobrze zapowiadającą się smoczyca. Jak na swój młody wiek rozumie bardzo wiele, walczy ze sobą, aby udoskonalać swój charakter.
Jaki będzie Ard Qatara pod twoim przywództwem?: Ard Qatara ma piękny krajobraz, Morze Faraqiea  to miejsce, w którym chciałabym dodać kilka miejsc, gdzie smoki z tego Ardu mogłyby  dzielnie pisać swoje wątki fabularne. Na plaży dodałabym m.in. miejsce, gdzie każdy smok mogły trenować swój ogień, siłę jak i zwinność. Nieopodal miałby miejsce mały kącik spokoju, dla tych, którzy preferują rozwijanie logiki, zamiast siły. W takim oto kąciku leżałyby liczne pradawne księgi. Myślę, ze świetnym pomysłem byłoby dodanie kilka niewielkich smoczych imprez, zapoznawczych, gdzie każdy z Ardu mógłby zjeść, porozmawiać. Charakter fabuł, rozwiniecie, oczywiście każdy będzie miał samodzielny wybór.

Pozdrawiam, Akane Smile
Powrót do góry Go down
Linnerion
Nowy
Nowy
Linnerion


Liczba postów : 22
Join date : 06/01/2016
Age : 22

Konkurs na Adrmagara/ę Qashar Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs na Adrmagara/ę Qashar   Konkurs na Adrmagara/ę Qashar EmptySro Sty 06, 2016 10:16 pm

Imię: Linnerion
Płeć: smok
Wiek: 8,5 księżyców (85 lat)
Dlaczego ty?: Jestem osobą nastoletnią, chodzę do szkoły, na wysokim poziomie zresztą. Nie mam więc tyle czasu ile ma Akane (wnioskując z wypowiedzi). Jednakże kocham pisać, podobnie jak szkicować. Uwielbiam też niespodzianki, a na tym w pewnym sensie polegają fabuły. Czekam na odpis i nie mogę się doczekać jakie decyzje podejmie osoba z którą piszę. Na razie dopiero co napisałam KP, ale po napisaniu kilku postów myślę że powinnam wczuć się w moją postać. Wtedy prawdopodobnie zaatakuje mnie wena i jak zwykle nie będzie chciała mnie opuścić. Będą powstawać długie posty, w różnych fabułach. Czasu, jak już wspominałam, mam niestety niewiele, ale ten co mam wykorzystam w stu procentach. Warto jeszcze wspomnieć że nigdy nie pisałam o smokach ani opowiadań na papierze ani na forach. Nigdy nie czytałam książek o smokach ani nie oglądałam filmów. Tak więc nie jest zbyt doświadczona w byciu smokiem. Postaram się wszystkiego o tych stworach nauczyć poprzez fabuły.
Teraz kilka słów o Linnerionie. Gdy zmienił się w smoka postanowił zacząć życie od nowa. Nie chce pamiętać i wspominać przeszłości, prawdopodobnie nie była ona najlepsza. Został więc doświadczony przez poprzednie życie, jednak stracił to doświadczenie stając się smokiem. Linnerion szybko się uczy i chce się uczyć, być coraz mądrzejszy i wzbogacać się kulturalnie. Można powiedzieć że jest dżentelmenem, bo szanuje wszystkie smoczyce, może to się okazać wadą, gdyż nie będzie chciał skrzywdzić samic z wrogich ardów. Cóż, zrobi co będzie najlepsze dla ardu Qatara, nawet jeśli nie będzie to zgodne z jego zasadami wewnętrznymi. Jest odważny i waleczna, więc jest gotowy zaciekle bronić swojego ardu. Linnerion jest szczery i nie boi się ukazywać swoich emocji, aczkolwiek potrafi z łatwością przybrać maskę obojętności. Smok na ogół jest opanowany i ciężko go zranić (psychicznie, oczywiście) lub wyprowadzić z równowagi. Naprawdę trudno jest go bardzo zdenerwować, Linnerion raczej zawsze zachowuje zimną krew. Dodam też na koniec skąd wzięło się jego imię. Wytłumaczenie jest bardzo proste: imię Linnerion wymyśliłam sama Razz
Jaki będzie Ard Qatara pod twoim przywództwem?: osobiście bardzo lubię morze i piaszczyste plaże, więc na pewno powstanie kilka tematów z różnymi plażami. Stworzyłabym też miejsce na zebrania członków ardu. Linnerion jest opanowany i na ogół spokojny, więc będzie utrzymywać pozytywne relacje ze wszystkimi członkami ardu Qatara. Byłaby demokracja. Linnerion nie byłby tym ardmagarem który wszystko ustala samodzielnie i nic go nie obchodzi opinia innych. Na zebraniach smok by wysłuchał co mają do powiedzenia członkowie ardu Qatara, by podjąć decyzje które zadowolą jak największą ilość smoków.
Czy tylko ja mam wrażenie że to wszystko co napisałam jest bardzo, bardzo nudne? Razz

Ps. Muszę przyznać że bardzo mi się podoba pomysł Akane z imprezami zapoznawczymi, przydadzą się.
Powrót do góry Go down
Estebann
Adept
Adept
Estebann


Liczba postów : 200
Join date : 02/01/2016
Age : 21
Skąd : Hiszpania, Lanzarote

Konkurs na Adrmagara/ę Qashar Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs na Adrmagara/ę Qashar   Konkurs na Adrmagara/ę Qashar EmptySro Sty 06, 2016 11:49 pm

Imię: Estebann
Płeć: Smok
Wiek: 75 lat
Dlaczego ty?: Trochę o mnie- jestem nastoletnią osobą chodzącą do dobrej szkoły i wychowywaną przez wspaniałych rodziców. Mam duużo młodszego rodzeństwa i jedno starsze Razz. Od podstawówki uwielbiałam pisać i rysować. Mam furę moich obrazków w domu. Od kąd sięgam pamięcią to prowadziłam pamiętnki. Mam ich około 9. Prowadzę skromnego bloga. Czytam baaaaaaaardzo dużo. Na moich półkach jest ok 300 książek. W przerwie świątecznej przeczytałam 6 książek. Najbardziej lubię książki przygodowe i fantastykę. Jestem uczciwa, wyrozumiała i towarzyska. Uwielbim ludzi. Co prawda łatwo się denerwuję. Nie trzeba się natrudzić, aby stracić moje zaufanie. Gorzej z jego odzyskaniem...  Mam dużo wolnego czasu i mogę spędzać godziny na forum. Nawet w czasie lekcjii/ szkole. Godzinami jestem na forum nawet czasami po północy... Laughing
Jako smok.
Esteban to bardzo lubiany smok. Kiedy się go absolutnie nie zna, to można pomyśleć, że to twardziel, który nie odczuwa żadnych emocjii. Lecz kiedy pozna go się bliżej, to okazuje się, że tak naprawdę ma ciepłe i wielkie serce. Nie da się ukryć, że uwielbia pisklaki. Za każdego (nawet tego krórego nie zna) jakby było trzeba skoczyłby w ogień. Dlatego można stwierdzić, że jest opiekuńczy. Jest bardzo inteligętny, ponieważ dużo podróżuje i nie jedno widział. Estebann nigdy nie kieruje się zwiarzęcym instynktem, tylko używa sprytu i logiki. Potrafi zachować spokój, dlatego nie należy do wybuchowych smoków. Wszystkie spory (króre prawie nigdy się nie zdarzają) rostrzyga spokojnie i filozoficznie.  Nie oznacza to, że jego cierpliwość nie ma granic. Nie lubi się bić, ani walczyć (no chyba, że tak ocali skórę). Ma spore poczucie humoru. Kiedy ktoś się z nim sprzecza to czuje, że to Estebann ma asa w rękawie. Czuć na odległość, że jest pewny siebie (ale bez przesady Very Happy) i zna swoją wartość. Świetnie radzi sobie w walkach na słowa. Jest baaardzo uczciwym i wyrozumiałym smokiem. Nigdy nie kłamie i nie oszukuje, nawet gdyby miał przypłacić za to życiem. Zazwyczaj jest bardzo energiczny. Cieszy się życiem. Jest kulturalny i szybko się uczy. Kiedy ktoś zwróci mu uwagę to sie denerwuje się, tylko słucha i postanawia poprawę. Cechuje się zwinnością, sprytem, filozoficznym podejściem do życia i logicznym myśleniem. Jego zaufanie jest bardzo cenne. Wszystkich taraktuje z szacunkiem. Wszystkich wysłuchuje i doradza. Jest takim smokiem, do którego można przyjść i się wypłakać, a on poda ci chusteczkę. Gdyby został Ardmagarem, to byłby blisko smoków i nie kazałby im się całować po stopach. Niech czują, że on tu rządzi, ale nie bały się go.
Jaki będzie Ard Qatara pod twoim przywództwem?: Po pierwsze wszystkich zapozna. Głupio, gdy jest się w jednym Ardzie, ale nie zna się nawzajem. Co jakiś czas będą organizowane wycieczki zapoznawcze, a wieczorami opowiadania przy ognizku. Na urodziny jakiegoś członka Ardu odbędzie się przyjęcie. Na plażach będą organizowane ogniska. I będzie przyjemnie i miło. Niech każdy smok poczuje się ważny i, że tu jest jego dom.
Powrót do góry Go down
Imlann
Ardmagar
Ardmagar
Imlann


Liczba postów : 249
Join date : 27/12/2015

Konkurs na Adrmagara/ę Qashar Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs na Adrmagara/ę Qashar   Konkurs na Adrmagara/ę Qashar EmptyCzw Sty 07, 2016 7:51 pm

Nie ukrywam, że wybór nie był łatwy, aczkolwiek decyzja w sumie zapadła. Zwracałam przede wszystkim uwagę na aktywność na forum - najwięcej czasu spędziła na nim Akane, jak i dodała najwięcej postów z kandydujących, warto tu też podkreślić że w przeciwieństwie do dwóch innych kandydatów od początku niesie wkład dla Qatary, co przejawia się chociażby dodaniem tematu fabularnego tu i tam.
Tak więc decyzja zostaje podjęta... Witamy nową Ardmagarę Ardu Qatara, Akane!
Powrót do góry Go down
https://qashar.forumpolish.com
Akane
Ardmagar
Ardmagar
Akane


Liczba postów : 130
Join date : 02/01/2016
Skąd : Polska, Japonia

Konkurs na Adrmagara/ę Qashar Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs na Adrmagara/ę Qashar   Konkurs na Adrmagara/ę Qashar EmptyCzw Sty 07, 2016 8:25 pm

Na początek, chciałabym podziękować za taki wybór, jestem bardzo wdzięczna oraz niezmiernie mi milo. Mam nadzieje, ze Was nie zawiodę. Słowo podziękowania chciałabym także skierować do innych kandydatów na Ardmagara. Bardzo ciesze się, ze nasz Ard jest równie ważny dla mnie jak i dla was. Obiecuje, ze w naszym Ardzie nie będzie podziału jak ktoś ważniejszy i ktoś mniej ważny, każdy jest na równi. Zawsze, ale to zawsze będę brać wasze zdanie pod uwagę Smile.
Jeszcze raz szczerze dziękuję!
Gorąco pozdrawiam! Akane.
Powrót do góry Go down
Linnerion
Nowy
Nowy
Linnerion


Liczba postów : 22
Join date : 06/01/2016
Age : 22

Konkurs na Adrmagara/ę Qashar Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs na Adrmagara/ę Qashar   Konkurs na Adrmagara/ę Qashar EmptyPią Sty 08, 2016 4:39 pm

Bardzo gratuluję Akane za zostanie ardmagarą! Cieszę się że ard Qatara będzie mieć dobrą przywódczynię Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Konkurs na Adrmagara/ę Qashar Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs na Adrmagara/ę Qashar   Konkurs na Adrmagara/ę Qashar Empty

Powrót do góry Go down
 
Konkurs na Adrmagara/ę Qashar
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Konkurs na MG

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Qashar :: Początek :: Inne :: Konkursy-
Skocz do: