Qashar
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


A long time ago in a land far away there was a place where dragons decided to stay.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Skalne groty

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Akane
Ardmagar
Ardmagar
Akane


Liczba postów : 130
Join date : 02/01/2016
Skąd : Polska, Japonia

Skalne groty Empty
PisanieTemat: Skalne groty   Skalne groty EmptyPią Sty 08, 2016 8:46 pm

Po wejściu do środka widać ogromną jedną grotę, na jej środku stoi coś podobnego do kamiennego stołu. Na bokach sali są umieszczone liczne korytarze do mniejszych grot, które służą za sypialnie Smoków. Na ścianach namalowane są portrety każdego z Ardu. Oddają one najmniejsze szczegóły. Pomiędzy malowidłami znajdują się wypalone pochodnie. Idąc przez korytarze czuć zapach palących się kadzideł. Każdy Smok na pewno czuje się tutaj bezpieczny.
Powrót do góry Go down
Psyche
Nowy
Nowy
Psyche


Liczba postów : 51
Join date : 12/01/2016
Skąd : Seoul, Korea Południowa

Skalne groty Empty
PisanieTemat: Re: Skalne groty   Skalne groty EmptyWto Lut 02, 2016 5:24 pm

Leciałam z Shinobi tuż obok mnie. Słońce oświetlało spokojną taflę wody, do której raz na jakiś czas nurkowałam. Shin była zbyt zmęczona, żeby tak wariować jak ja. Kto tutaj ma nieprzydatne ubarwienie co?! pomyślałam ironicznie. Moje łuski doskonale się wtapiały, w jasne niebo, kiedy skóra smoczycy obok. Nie za bardzo. Wyglądała jak samotna chmura gradowa, opadająca z sił.
W oddali zauważyłam wysoki klif, zatrzymujący delikatne fale. U jego stóp leżały wielkie głazy, pokryte różnorodnymi glonami oraz porostami. Gdy się zbliżałam się do niego, ujawniło się wejście do groty. Otoczene było warstwą bluszczu ciągnącą się od samej góry klifu. Shin! Choć tutaj! Możemy tutaj odpocząć. Czarna podleciała do mnie. Popatrzyła się w stronę groty, jakby z małą dozą strachu.
Powrót do góry Go down
Shinobi-katana
Nowy
Nowy
Shinobi-katana


Liczba postów : 120
Join date : 11/01/2016

Skalne groty Empty
PisanieTemat: Re: Skalne groty   Skalne groty EmptyWto Lut 02, 2016 6:48 pm

Keciałam za Srebrną, powłucząc skrzydłami gdy ona sama wariowały jak smród po gaciach. Robiła fikołki, koziołki i salta. Kiedy znalazyśmy groty. Weszłyśmy do środka. Było tam bardzo przytulnie. Uwielbiam ciemności. Daj mi jakieś trzy , cztery godzinki. Zasypiałam na stojąco. Po tych słowach poczłapałam do jednej z jam , położyłam się na miękkich liściach , którymi była wyłożona grota. I momentalnie usnęłam. Nic mi się nie śniło , a słońce powoli zaczynało zachodzić.
Powrót do góry Go down
Psyche
Nowy
Nowy
Psyche


Liczba postów : 51
Join date : 12/01/2016
Skąd : Seoul, Korea Południowa

Skalne groty Empty
PisanieTemat: Re: Skalne groty   Skalne groty EmptySro Lut 03, 2016 8:58 am

Patrzyłam jak Shinobi zasypia. Jaka słodka... Mogłabym jej się przyglądać całe księżyce. Postanowiłam zadbać o nią, choć czułam się zmęczona i nie miałam dużej ochoty na to. Jeśli ktoś tu wleci, poradzi sobie, albo mnie zawoła. Brzuch ciągle przypominał mi o sobie, aż nie mogłam już wytrzymać. Ściamniało się bardzo szybko i niedługo miała nastać czarna noc.
Wyszłam z tymczasowej sypialni Shin do słabo oświetlonego pokoju. Jego ściany zostały przyozdobione malowidłami z krajobrazu zapewne ardów. Przyglądałam się dziełom, podziwiając każdy detal. Jednak moje rozmyślania przerwało długie oraz przeraźliwe burczenie w brzuchu.
Opuściłam piękną grotę, pełna podziwu. Dobra, muszę się skupić i coś upolować. Tym razem nie zawalę.
Latałam tak nad taflą wody przez dwie godzinych, starając się znaleźć późną kolację. Wtedy ujrzałam kilka tłustych fok pływających spokojnie. Upatrzyłam sobie jedną i... Niewiele myśląc zanirkowałam do wody. Poczułam uderzenie o wodę. Foki się rozproszyły oprócz samicy. Chwyciłam ją w paszczę i przebiłam jej grubą skórę ostrymi zębami. Krew zwierzęcia rozproszyła się po wodzie. Wyleciałam w powietrze, trzymając w pysku ofiarę udałam się w stronę groty.


Ostatnio zmieniony przez Psyche dnia Pią Lut 05, 2016 8:53 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Shinobi-katana
Nowy
Nowy
Shinobi-katana


Liczba postów : 120
Join date : 11/01/2016

Skalne groty Empty
PisanieTemat: Re: Skalne groty   Skalne groty EmptySro Lut 03, 2016 10:06 am

Obudziła mnie woń wymarzonego mięsa , czułam się wspaniale. Wyszłam z groty przeciągając się i ziewając . Podeszłam do Srebrnej , która smarzyła na palenisku fokę. Maniam , mniam . Obiadek. Czasami jestem naprawdę bardzo prymitywna. Srebrna spojrzała na mnie z uśmiechem. Była bardzo piękna , ale teraz nie miałam zamiaru o tym myśleć. Moją głowę zaprzątała tylko jedna myśl. Jedzenie. Pójdę sobie coś upolować. Leniwym krokiem wyszłam z groty. Na dworze było ciemno. To mi się podoba. Leciałam nad wodą , wypatrując jakiejś zdobyczy.  Nagle zobaczyłam ruch pod powierzchnią wody. Ławica. Zanurkowałam pod wodę i rzuciłam się w pogoń za rybami. Złapałam kilka ryb w pysk. Szamotały się , zacisnęłam zęby. Ich krew spływała mi po brodzie. Zjadłam je ze smakiem. Zanurkowałam by obmyś krew ściekającą mi po szyi. Wróciłam do groty do Srebrnej.


Ostatnio zmieniony przez Shinobi-katana dnia Pon Lut 08, 2016 1:16 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Psyche
Nowy
Nowy
Psyche


Liczba postów : 51
Join date : 12/01/2016
Skąd : Seoul, Korea Południowa

Skalne groty Empty
PisanieTemat: Re: Skalne groty   Skalne groty EmptyPon Lut 08, 2016 8:58 am

Pewnie odpowiedziałam. Postanowiłam się dokładnie przyjrzeć malowidłom na ścianie. Usiadłam pod murem i patrzyłam jak zahipnotyzowana na piękne dzieło. Ciekawe kto to stworzył. Pewnie dwunogi.
Powrót do góry Go down
Shinobi-katana
Nowy
Nowy
Shinobi-katana


Liczba postów : 120
Join date : 11/01/2016

Skalne groty Empty
PisanieTemat: Re: Skalne groty   Skalne groty EmptyPon Lut 08, 2016 9:39 am

Zastałam Psyche gapiącą się na malowidła. Podreptalam do i usiadłam koło niej i razem gapiłyśmy się w ścianę. Piękna jest. Przedstawia pozostałe ardy. Spojrzałam na Psyche. Miała rozmażony wzrok. Była głęboko w swoich myślach i możliwe , że wogóle nie usłyszała mojego pytania. Może gdzieś polecimy? Spytałam z nadzieją.
Powrót do góry Go down
Psyche
Nowy
Nowy
Psyche


Liczba postów : 51
Join date : 12/01/2016
Skąd : Seoul, Korea Południowa

Skalne groty Empty
PisanieTemat: Re: Skalne groty   Skalne groty EmptyPon Lut 08, 2016 3:11 pm

Zaczęłam się męczyć towarzystwem. Nie, że Shin była nieznośna lub niemiła, poprostu moja psychika nie była przyzwyczajona do takich dni. Co ja mam powiedzieć? Nie chcę jej obrazić, a już skłamać jeszcze bardziej. Gapiłam się dalej na ścianę, zastanawiając się nad idealną odpowiedzią. Eeee... zamyśliłam się. Jak już myśli, że mam problemy z mową, to utwierdzam ją w tym przekonaniu. Wiesz co. Nie czuję się najlepiej. Chyba muszę trochę odetchnąć. Najgorsza... wymówka... na świecie. Złapie to? A jak jestem w złym stanie, zachowuję się nieznośnie. Proszę zadziałaj... proszę zadziałaj. Shin tylko kiwnęła głową.Spotkajmy się niedługo! Podeszłam do krawędzi wyjścia. Odbiłam się tylnymi łapami. Wtedy rozłożyłam duże skrzydła i poszybowałam za horyzont. Do widzenia Shin. szepnęłam do siebie. Choć byłam pewna, że się jeszcze spotkamy, jednak pożegnanie było bolesne.

[z/t]
Powrót do góry Go down
Shinobi-katana
Nowy
Nowy
Shinobi-katana


Liczba postów : 120
Join date : 11/01/2016

Skalne groty Empty
PisanieTemat: Re: Skalne groty   Skalne groty EmptyWto Lut 09, 2016 11:45 am

Patrzyłam na odlatującą Psyche. Bardzo ją polubiłam, miałam nadzieje , że się jeszcze kiedyś spotkamy. Ucięłam sobie drzemkę. Tak z trzy godziny. Śniło mi się , że jestem na wielkiej łące. Goniłam motyle. Jeden był szczególnie piękny. Pobiegłam za nim. Z drzemki wybudził mnie chłód wody do której wpadłam. Lunatykowałam. Chyba przejdą mi się trochę odpoczynku.Czas odwiedzić Similarion.
[z/t]

Nie opuściłaś tematu, jak już pisałam, posty krótsze niż 4 linijki są nieważne, zupełnie, jakbyś ich nie napisała.
~ Imm
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Skalne groty Empty
PisanieTemat: Re: Skalne groty   Skalne groty Empty

Powrót do góry Go down
 
Skalne groty
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wąskie Groty Tal Thes

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Qashar :: Tereny Ardu Qatara :: Nadmorskie Jamy-
Skocz do: